Fekete-Győr András Bajnai Gordonnal kávézott. A DK-ifi tagozatos vezérbalféknek Gyurcsány pénzembere tartott eligazítást.
Tippem szerint, bármit is okoskodott ez a két dollárbalos, abból nem kérnek a magyarok. Sem a Bajnai-csomagból, sem a rollerfürdetésből️
Görgess tovább!
🙏 Jó látni, hogy a honvédség épségben hozza haza a magyarokat Izraelből! 🤝🇮🇱 Köszönjük a honvédek munkáját! Miközben a baloldal hallani sem akar a haderőfejlesztésről…
A 21. század első negyedében könnyen megfigyelhető a globális Dél felemelkedése, dél- és délkelet-ázsiai területén biztosan, nemkülönben latin-amerikai és afrikai viszonylatban.
Sziasztok! Elindult Panyi Miklós àllamtitkàr ùr oldala. Legyetek kedvesek a linkre kattintva az oldalán a követésre nyomni. Köszönjük! https://www.facebook.com/mpanyi
Attól a bizonyos lombkoronasétánytól volt hangos egész nyáron a FOS. Annyira, hogy Brüsszelben már ezzel bizonyították az Orbán kormány hallatlan korrupcióját, ahogy pazarolják az EU-s…