Videón, ahogy Orbán Viktor és a többi európai ország vezetője egyeztet egymással a rendkívüli EU-csúcs második napjának elején:
A brüsszeli bürokraták kijelentették: MARADNAK A SZANKCIÓK! 
👎 A magyar baloldal pedig minden erejével támogatja az emberkét életet tönkretevő szankciókat…
️ SOHA TÖBBE SZANKCIÓPÁRTI BALOLDALT!
/posztok.hu
A népszerűtlen és szemmel láthatóan zavarban lévő 


A magyar kormány mindent megtesz az állam- és kormányfői csütörtöki és pénteki tárgyalásain Prágában, hogy a veszteségeket minimalizálja, a nemzeti érdekeket megvédje.



A közvélemény elutasítja a magyarországi választási kampányok külföldi finanszírozását
határtalan pofátlanság, amit
️ folyamatosan panaszkodik, hogy nincs pénz, miközben van, teljes mellszélességgel szankciópárti és képtelen a főváros vezetésére.
a videóban…