
ITT A MÁSODIK:
Aranyérmes lett a magyar női kard válogatott a kairói vivó-világbajnokságon! 
“Aranyos” lányok:
VILÁGBAJNOK lett a Battai Sugár, Katona Renáta, Pusztai Liza és Szűcs Luca összeállítású magyar női kard válogatott, amely 45–40-re győzte le a franciákat a döntőben. 

/posztok.hu





megyek. Olyankor mindenki a szebbik alsóneműjét 🩳 veszi fel, hát nekem is tegnap fürdésnap
volt. Nagyon csinos lettem
.
️


