A 444 szerint az MTA elnökének most megválasztott Pósfai Mihály rokoni kacsolatban áll a leendő belügyminiszterrel, Pósfai Gáborral.
CSER?
Épül-szépül a család-barát (sógor-unokatestvér) kormány. Ez amúgy normális szerintetek? Ez így rendben van?
/posztok.hu
Az Európai Bizottság tévúton jár.



️