☝️És tudjuk, hogy ki az, aki nem tudna nemet mondani... Akkor jönne Ukrajna az Unióba, a pénzünk Ukrajnába, minket meg belerántanának a háborúba.
Görgess tovább!
Nem azért nincs már párbeszéd az oldalak között, mert reménytelen, hanem azért, mert túl jól fizet a szeretetnek és jóságnak álcázott gyűlölet a demokratának és szabadnak hazudott diktatórikus…
Látom volt ma Hajdúszoboszlón is Facebook-csopi találkozó. Azt hiszem mindeközben Orbán az amerikai elnökhöz készül, hogy az egész világ komoly dolgairól beszéljenek.
Március 15-én Békemenet! Fogadjunk, hogy a Bütyöknek is éppen eszébe jutott majd nemsokára, hogy mindig is akart ő is épp aznap ugyanilyet tartani? A kérdés, hogy választás előtt meg meri-e mutatni,…