Ilyen az, amikor nyugaton “ünneplik” a migránsok az újévet: Neuköllnben autókat és szemeteskukákat gyújtogattak, és a petárdákkal teljesen lerombolták a buszmegállókat is.
Sőt, a helyszínekre érkező…
Sziveszter, migráns módra.
Na ez az, ami Magyarországon nincs!
Azért, mert itt nincsenek migránsok.
Ennyire egyszerű!
Ilyen az, amikor nyugaton “ünneplik” a migránsok az újévet: Neuköllnben autókat és szemeteskukákat gyújtogattak, és a petárdákkal teljesen lerombolták a buszmegállókat is.
Sőt, a helyszínekre érkező…
️Újévkor is látványos volt a különbség!
Csak azt nem lepett meg ez a hír, aki nem ismeri a Magyar Újságírók Országos Szövetséget.
Egy vérbalos szervezet, mindig is az volt, mindig is az lesz.
Papírforma ez az állásfoglalás.
Teljesen…
Ez az elképesztő különbség!
Radnótival és a győzelem színével búék
Szép kelet, szép nap, nincs benned homály,
mert az örök Nap benned a király.
Új esztendőben új szívekkel
dicsérünk, Jézus énekekkel!
E napon ontod az első csepp vért,
mit a jó Isten váltságul ígért.
Új…