Félrenyelt egy répát az óvodában egy hároméves kisfiú a 15. kerületben, azóta éberkómában van a gyerek. Matyi majdnem megfulladt, az óvónők próbáltak segítséget hívni, de mire újraélesztették a fiút, már beállt a klinikai halál. Az elkeseredett szülők pert indítottak a...
Félrenyelt egy répát az óvodában egy hároméves kisfiú a 15. kerületben!