Először megjelenik egy-két ránc, aztán már itt fáj, ott fáj, lelassul az anyagcsere, felszaladnak a kilók, szóval az öregedésről lesz most szó, vagyis arról, ami előbb vagy utóbb mindenkit utolér és sokan ki is borulnak tőle. A sztárok is, sőt talán ők még jobban! Bármire k...
Bármire képesek és mindent bevetnek, hogy fiatalnak tűnjenek! De megéri-e?