Készítik csirkéből, sertésből, marhából, de még zöldségekből is. A hivatalos nevén Pépesítéssel létrehozott húskészítményt mi virslinek hívjuk. Nagy mennyiségben főleg szilveszterkor fogyasztjuk, akkor is éjfél után. Mi annak szerettünk volna utánajárni, hogy melyik a l...