Pánikrohamot kapott egy autista fiú egy szolnoki buszon, miután a sofőr ordítani kezdett vele. A gyerek bűne az édesanyja szerint annyi volt, hogy felvitt a buszra egy becsomagolt szendvicset. A kiabálástól a gyerek olyan rossz állapotba került, hogy a saját homlokát csapkodta. Egy aut...
Egy autistákat segítő egyesület szerint a sofőröknek meg kellene tanítani, hogyan viselkedjenek egy ilyen helyzetben.