A razziát a tartományi pártbizottságok sikereként könyvelték el.
Hihetetlen.
Hihetetlen.
Kínos baki.
Ezért lesz rá szükség.
Ötven éve az olajháború évtizedes visszaesést…
Gyurcsány szerint Orbán Viktor miatt van terrorveszély Európában. 🤷🤷