Öt ember életét vesztette a szibériai Bajkál-tavon, miután felborult egy turistákat szállító hajó. A 18 fős csoport engedély nélkül indult útnak, a tragédiát pedig az elsődleges adatok szerint a jármű súlyos túlterheltsége okozta.
A katasztrófát tovább súlyosbította, hogy a fedélzeten egyáltalán nem voltak mentőmellények, így a vízbe zuhanás után azonnal kitört a pánik. A mentőegységeknek 13 embert sikerült kimenteniük, köztük egy gyermeket is; egy nőt súlyos lábsérülésekkel szállítottak kórházba.
#Tények #tragédia #Bajkáltó #Szibéria #hajóbaleset #külföld #hírek #oroszország
/posztok.hu
Teljesen világos: ezzel a módosítással a Tisza a június 12-én hatályba lépő migrációs paktumnak ágyaz meg!





