Különleges egységek rohanták meg a bankot, a fegyveresek felszívódtak! 

Péntek reggel óta tartó borzalom a németországi Sinzigben: fegyveresek ejtettek túszul több embert egy helyi bankfiókban. A környéket mesterlövészek és különleges egységek zárták le, majd megindult az ostrom.
A páncélteremből két túszt sértetlenül kimenekítettek, de a támadóknak nyoma veszett. Jelenleg hajtóvadászat zajlik a fegyveresek után.
#túszdráma #Németország #bankrablás #rendőrség #Tények #Sinzig #külföldihírek
/posztok.hu






