Magyar vagyok, nem tiszás!
150-nel száguldott a halálba egy fiatal Szegeden
️
Vérfagyasztó tragédia történt csütörtök éjjel a Bertalan hídon: egy 35 éves sofőr a vizes aszfalton veszítette el uralmát a jármű felett, majd két villanypóznának is nekicsapódott. Az ütközés ereje akkora volt, hogy a kocsi darabokra szakadt, a huszonéves utas pedig kirepült az autóból és azonnal szörnyethalt.
Úgy tudni, a sofőr 150 km/órával száguldozott a hídnál, az áldozat pedig nem használta a biztonsági övet. A rendőrség vizsgálja, hogy a sofőr fogyasztott-e alkoholt vagy kábítószert a baleset előtt.
#Tények #SzegediHírek #tragédia #száguldás #kékfény #Szeged #rendőrség #hírek
/posztok.hu





