Agresszíven lépett fel egy férfi egy tatabányai kormányhivatalban: miután nem tudta elintézni az iratcserét, fenyegetőzni kezdett, majd beleütött a védőplexibe, ami rádőlt az ügyintéző kezére és megzúzta az ujját. 

A férfi az előkészítő ülésen tagadta a bűnösségét. Azt állítja, nem szidalmazta a dolgozót, és szerinte a nő hazudik a sérülésről, mivel csak órákkal később ment kórházba. Az ügyészség felfüggesztett börtönbüntetést kért a férfire hivatalos személy elleni erőszak miatt, így az ügy tárgyalással folytatódik.
️
️
/posztok.hu



️
️
️



