Endrick őszintén beszélt arról, hogy néhány éve mennyire megnehezítette az életét a közösségi média. 

Görögország újabb strandokon vezet be szigorúbb korlátozásokat a nyári szezon előtt. Az új szabályok szerint 251 partszakaszon nem lehet napágyakat, napernyőket és más turisztikai létesítményeket kihelyezni, mert ezeket a területeket különösen érzékeny természeti övezetként kezelik.
A korlátozás főként Natura 2000-es védelem alatt álló strandokat érint, és a célja az, hogy megőrizzék ezeknek a partszakaszoknak a természetes állapotát. A szigorítás része annak a görög törekvésnek, amely a túlzott turizmus visszaszorítására és a partvidékek védelmére fókuszál.
Endrick őszintén beszélt arról, hogy néhány éve mennyire megnehezítette az életét a közösségi média. 

Gigi Becali a vereség ellenére örülne a…

Magyar Péter folytatja a buborékállások kiosztását, sok mindenkinek tartozhat pozíciókkal.
️

A balos orvosi kamara is visszaszólt Kapitány Istvánnak
️
Lando Norris, a McLaran brit versenyzője volt a leggyorsabb
Pócs János szerint Magyar Péter az általa annyiszor kritizált NER-t most lecserélte a CSER-re, vagyis a családi együttműködés rendszerére.
: Mediaworks