Orbán Viktor országjárásának dunaújvárosi állomása után posztolta ezt a képet a közösségi oldalán. A két fotóhoz ezt írta: "Mi vagyunk a legnagyobbak! Dunaújvárosban is".
Magyar Péter az összeomlás szélén, egyre nagyobb őrültségekkel traktálja a híveit - írja a Magyar Nemzet. A Tisza Párt elnöke ugyanis nehezen dolgozza fel, hogy a miniszterelnök népszerűbb nála. A…