Aki el szeretné törölni a rendszerhasználati díjat, az holnaptól szatyorban viszi haza az áramot! A rendszerhasználati díjjal együtt hazánkban a legolcsóbb az energia Európa szerte.
Nagy János kifejtette: amíg a kormány a rezsistoppal minden magyar családot megvéd a januári többlettehertől, addig a baloldal ennek az ellenkezőjére készül. A politikus szerint mindezt az is…