15 embert, köztük egy gyereket is kórházba kellett vinni hétfőn egy újpalotai bevásárlóközpontból, miután valaki feltehetőleg könnygázt fújt szét a levegőben. A vásárlók köhögni kezdtek, fájt a fejük és kapart a torkuk, a mentőket is riasztani kellett. A bevásárlóközp...
15 embert, köztük egy gyereket is kórházba kellett vinni egy újpalotai bevásárlóközpontból, miután valaki feltehetőleg könnygázt fújt szét a levegőben!