Szigonnyal támadt a tűzoltókra egy 80 éves asszony információink szerint a 11. kerületben, Budapesten. Az idős nő azért kezdett őrjöngeni, mert kórházba akarták vinni, elbarikádozta magát, majd szigonyt dobott a tűzoltók felé, ezért fegyveres kommandósokat hívtak. Szomszédai ...
Szomszédai szerint korábban pszichiátrián kezelték a nőt és börtönben is volt.
/posztok.hu








