Két magyar játékos lőtte a fővárosi csapat góljait Kecskeméten.
Értékes…
Értékes…
Dzsudzsák Balázs kezdőként lépett pályára a Ferencváros ellen, így megvan 100. meccse az NB I-ben! 1️⃣0️⃣0️⃣ 