Nagyon szerette az életet, diplomázni készült - ezt mondta a gyászoló édesapja arról a 23 éves lányról, akit halálra gázolt egy autós Budapesten, az egyik megállóban. Boglárka hazafelé ment, a villamosra várt, amikor a tragédia történt. A szülei soha nem fogják tudni feldolgo...