Nemrég szerezte a jogosítványát az a 18 éves sofőr, aki halálra gázolt egy járókelőt Szombathelynél. Az áldozat hazafelé tartott, a kutyáját sétáltatta, és már majdnem hazaért, csak az úton kellett átmennie, amikor elütötték, a kutya is elpusztult. Egy szemtanú a Tényekne...
Egy szemtanú a Tényeknek azt mondta, a gázoló nagyon gyorsan jött.