Meghalt a börtönkórházban M. Richárd, a Dózsa György úti gázolás egyik részvevője, a kecskeméti maffiaper elítéltje. M. Richárd kétszer kapott sztrókot a börtönben; az első alkalommal felépült, másodjára viszont az orvosok úgy döntöttek, mesterséges kómában tartják. K...
Családja feljelentette a börtönt.
Görgess tovább!
A Párbaj vendégei is kifejtették véleményüket az Unió által tervezett szankciókról