Megszülte, majd a fagyasztóba tette újszülött kisbabáját egy magyar nő Németországban. A lipcsei rendőrség őrizetbe vette a 32 éves anyát és 23 éves párját is. Azzal gyanúsítják őket, hogy miután a nő az otthonukban megszülte a gyereket, meggyilkolták. A pár szintén magy...
Megszülte, majd a fagyasztóba tette újszülött kisbabáját egy magyar nő Németországban.