A balatonfüredi Horváth Esztert választották a 196. Anna-bál szépének szombat éjjel…
„Benne volt kis fásultság…
Milák Kristóf tokiói aranya és ezüstje egyszersmind azt is jelenti, hogy edzője, Selmeci Attila is felért pályafutása csúcsára. 👏

Részletek itt: https://bit.ly/37cchdH