REKORDTÖBBLET – AZ ALFÖLD KISZÁRADÁSÁNAK ÁRÁN?
A legsúlyosabb aszályhelyzetben a Tisza-kormány hátat fordított az Alföldön élőknek.
Miközben Magyar Péter és Kármán András azzal dicsekszik, hogy…
️ Válságkezelés helyett ripacskodás!
A “Baywatch-miniszterelnökről” készült csónakázós fotó, bokáig vízben gázolós fotó, napszemüvegben pózolós közeli fotó, és, természetesen, védősisakban kompetenciát (mérsékelten) sugárzó fotó.
Ugye egyetértünk, hogy ezek mind-mind a hatékony védekezést szolgálják, és véletlenül sem öncélú, kizárólag Magyar Pétert bemutató, fölösleges felvételek?
️ Most őszintén, kit zavar, hogy lesz-e áram és mennyiért, lesz-e elég víz és mikor, mi a helyzet az üzemanyagárakkal, miért kap annyival kevesebb gyerek iskolakezdési támogatást, mint ahánynak ígérték, és miért maradt el a sokat emlegetett társadalmi egyeztetés az államfőválasztás kapcsán? Ezek bagatell ügyek! A lényeg, hogy a miniszterelnöknek jól áll a Ray-Ban meg a honvédségi helikopter!
REKORDTÖBBLET – AZ ALFÖLD KISZÁRADÁSÁNAK ÁRÁN?
A legsúlyosabb aszályhelyzetben a Tisza-kormány hátat fordított az Alföldön élőknek.
Miközben Magyar Péter és Kármán András azzal dicsekszik, hogy…
Attól, hogy Magyar Péter háromszor is megismétli a hazugságát, az még mindig nem lesz igaz!
Magyar Péternek és a Tiszának mindent lehet?
Ez volna a demokrácia?
Hát nem.
Hack Péter egyetemi tanár, alkotmányjogász gondolatai.
Egy 50 nm2-es lakás megvásárlásához ma Budapesten kevesebbet kell dolgozni, mint Pozsonyban, Varsóban vagy Prágában. Megalapozatlan a Tisza lakásárakkal kapcsolatos hergelése. Ezek tények.
Vitézy…
Pakson keményen folyik a munka. Ez rendben van. De Magyar Péter mellé vajon miért kellenek testőrök a paksi atomerőmű üzemterületén vagy éppen egy katonai vízi jármű fedélzetén?
A: Mobilwifi-t visznek…
Továbbra sincs érdemi előrelépés a dunántúli azbesztszennyezés ügyében. A kistelepüléseket magukra hagyta a kormány.
Bárki, aki ezt meg meri kérdőjelezni, nyilván egy rosszindulatú, nemzetrontó fideszes! 
Ráadásul a hozzánemértő propagandisták tudhatnák, hogy a mögöttem látható speciális eszközök segítségével a…
“Minden arra utal, hogy az új magyar miniszterelnök, Magyar Péter Donald Tusk útját járja, ami valószínűleg nem túl biztató a politikai jövője szempontjából. Ezt már látjuk Lengyelországban.”
Jarosław…
A képviselői irodaházban egyeztetés Dallos Gyulával a Kincsem Nemzeti Lovasprogramról.
Magyar Péter össze-vissza beszél. Azzal, hogy bejelentette Paks teljes leállását (ami aztán nem történt meg), ismét bizonyította, hogy a szavának nincs hitele.