Juszt László egyszerre állt belém és oktatta ki Magyar Pétert!

Miután ismét kitett velem kapcsolatban egy izzadtságszagú posztot, kicsit utánanéztem, ki is ő. Nem meglepő választ kaptam: egy, a Gyurcsány-korszakból (meg ‘90 előttről) ránk maradt, mára a figyelem hiányától szenvedő, olyannyira független-objektív propaga… khm újságíró, hogy 2022-ben nyíltan támogatta a mára a méltó helyére kerülő Demokratikus Koalíciót és Dobrev Klárát.

️ Az engedély nélkül, vadászati tilalom idején őzgidára és vemhes nyúlra lövő, és ezért a bíróság által elmarasztalt Juszt László osztja az észt Magyar Péternek, hogyan (ne) válaszoljon nekem!

️ Szegény, először is, nem érti, hogy a választók csak az egyéni választókerületekben szavaznak személyekre, egyébként pártlistákra (én is így jutottam be, meg 92 másik képviselő is). Majd azt gondolta (hasonlóan az éppen diktatúra építésén dolgozó Magyar Péterhez), hogy azzal engem meg tud sérteni, hogy megafonos voltam. Pedig minden interjúban elmondom, hogy én ezt soha nem tagadtam, sőt büszkén vállalom!

Ráadásul hazudik is, mert egy szóval sem mondtam azt a parlamentben, hogy velem tisztelettel kell beszélni. Magát minősíti az a képviselő, aki a másikkal tiszteletlen, de én ilyen elvárást nem fogalmaztam meg. Azt mondtam a miniszterelnöknek egy felszólalásomban, hogy a megszólításom “képviselő úr” vagy “frakcióvezető-helyettes úr”, nem pedig megafonos (propagandista). Ezt nem én találtam ki, pontosan rögzítve van, hogy kit milyen megszólítás illet. Juszttal ellentétben, én nem vágyom sem Magyar Péter figyelmére, sem tiszteletére.

A magyar emberek tiszteletét viszont elvárom - Magyar Pétertől, Juszt Lászlótól és mindenki mástól is! És mivel a mandátumom, amit a képen a kezemben tartok, azért kaptam, hogy a magyar embereket képviseljem, ezt a mandátumot megilleti a tisztelet. Ennek a mandátumnak pedig, bármennyire is zavarja ez a DK-s/tiszás Juszt Lászlót vagy bármelyik képviselőtársam, én vagyok jelenleg a birtokosa.

*Ja, és még egy dolog, Juszt úr: bármit is tanácsol neki, Magyar Péter - a Házszabály értelmében - köteles a képviselőknek válaszolni. Megafonosoknak nem, de képviselőknek igen!

A vízpart ma menedék a hőség elől! ️ 44 °C a napon. Ez komoly kihívás mindannyiunk számára. Vigyázzunk egymásra, figyeljünk az idősekre, a gyermekekre és fogyasszunk elegendő folyadékot!

A szivárvány évezredeken át a remény, a béke és Isten emberrel kötött szövetségének jelképe volt.

Sokan ma már egy politikai mozgalom szimbólumát látják benne. Én azonban nem vagyok hajlandó lemondani…

Egy közösség erejét az mutatja meg, hogy képes-e felkészíteni a következő nemzedéket a felelős döntésekre.

Ma az Elit Közgazdász Képzés évzáróján különleges pillanatnak lehettünk részesei: útjára…

Szent László napja

Szilágyi Ferenc Hubart
Könyörgés Szent Lászlóhoz

Szent László, merre jársz, hová vitt az utad?
Rablóhordák után szemed merre kutat?
Fent örök a béke, itt lenn dúl a pogány,
bús, bujdosó…

Terjeszd a valóságot a közösségi médiában!
Klikkelj a Forrást nézem, kedvelem ott linkre, majd kedveld, oszd meg az eredeti posztot!

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média