Folytatódott a tiszás randalírozás Észak-Pesten! Tovább rongálják a plakátokat! #eszakpest #pestujhely #kaposztasmegyer #rakospalota #ujpalota
Brüsszel mindent bevet, hogy Orbán Viktort "jobb belátásra" bírják Ukrajna finanszírozása kapcsán, azonban mi, magyarok, sem a Kijevből, sem a Brüsszelből érkező zsarolásnak nem engedünk
Orbán Viktor tegnap világossá tette: amíg nincs olaj, nincs pénz. Ezt fogja képviselni Brüsszelben. Úgyhogy az ukránok vagy megnyitják azt a csapot, vagy áprilistól államcsőd!
/posztok.hu
️ Erre épül az egész Tisza: semmi érték, csak a gyűlölet!
Megújult a művelődési ház tetőszerkezete 30 millió forint ráfordítással, TOP-os támogatásnak köszönhetően. 