Orbán Viktor ma este repül Brüsszelbe, hogy a magyar érdekekért harcoljon, de előtte még tartott egy fórumot. Magyar Péter gyűlöletre építő fórumokat tart, miközben Kijev és Brüsszel érdekeit szolgálja. A magyarok ezt pontosan érzik.
Egy dolgot szeretnék: április 12-én az urnákhoz is hasonló arányban járuljanak a magyarok!
Gál Kinga: Mi, Patrióták, javasoltuk, hogy Gubík László, a Magyar Szövetség elnöke szót kapjon a mai szlovák jogállamisági vitán a Bel- és Igazságügyi Bizottságban. A nagy frakciók, köztük a Tisza…
👇Magyar Péternek ma is el fog gurulni a gyógyszer... Ez ugyanis Dunaújváros, méghozzá egy óriási tömegnek tartott fórummal. Vajon mi lesz Péter esti megfejtése (agymenése)? Mindenki kapott 2 csomag…