👏 Csütörtökön nagy csata vár Orbán Viktorra!
Orbán Viktor ma este repül Brüsszelbe, hogy a magyar érdekekért harcoljon, de előtte még tartott egy fórumot. Magyar Péter gyűlöletre építő fórumokat tart, miközben Kijev és Brüsszel érdekeit szolgálja. A magyarok ezt pontosan érzik.
Egy dolgot szeretnék: április 12-én az urnákhoz is hasonló arányban járuljanak a magyarok!
/posztok.hu
️ Holnap: Brüsszel
️


️ Csak nemzeti egységgel lehet kimaradni a háborúból, újítsuk meg április 12-én a háborúellenes szövetségünket 




Vajon mi lesz Péter esti megfejtése (agymenése)? Mindenki kapott 2 csomag…