50 millió forintból felújítjuk Perbálon a Petőfi utcát és a lakótelepi bekötőutat
️
De eddig sem tétlenkedtünk.
️Az utóbbi években milliárdos nagyságrendben érkeztek fejlesztések Perbálra!
Hajrá, Perbál!�…
Mitől félnek ennyire a nyugati vezetők? A békés gazdáktól?
/posztok.hu

Szerdán is Igazság órája!
Brüsszel elárulta a gazdákat, de mi mellettük állunk!

