Szörnyű ez a Fidesz, ugye?
Hogy is van ez?
Hogy is van ez?
Szörnyű ez a Fidesz, ugye?
Köszönjük vajdasági testvéreinknek, hogy ők is eljöttek ma Szegedre! Számíthatunk egymásra! 
Aki békét akar, velünk tart! 
Megérkezni tudni kell!
Aki békét akar, velünk tart! – Kezdünk!
Minket a béke és a hazaszeretet hozott össze. Aki békét akar, velünk tart
️
„Ha nincs Fidesz, nincs party!”
Orbán Viktor
Magyarország nincs többé egyedül a béke oldalán!
A tömeges migrációval érkeznek a konfliktusok és a problémák is. Amilyen döntéseket a nyugati döntéshozók hoztak, annak a következményeit tapasztalhatjuk a nyugat-európai nagyvárosok utcáin. A…