Micsoda éjszaka volt!
️ Ezért irigyelnek minket más országokban!
Vajon azok, akik most eladósítják magukat egy Ukrajnának nyújtott hadikölcsön miatt, megkérdezték a választókat, hogy szeretnék-e ezt?
Na, nálunk ezért van népszavazás, nemzeti konzultáció meg véleménynyilvánító szavazás! Meg egyes elvakultak szerint "diktatúra"...
/posztok.hu

Siker – nem is kicsi!
💪

Ezzel az eredménnyel térünk haza Magyarországra!