Európa vezetői háborúra készülnek, nekünk ki kell maradni
️ Erdogan elnök meghívására Isztambulba utazott Orbán Viktor! A holnapi találkozó témái közé tartoznak az energetikai és stratégiai együttműködés.
A 88 milliós Törökország az USA után a legerősebb NATO-tagállam, valamint kulcsszerepe van az Európába irányuló migráció elleni fellépésben.
Orbán Viktor részt vesz a Törökország-Magyarország Magas Szintű Stratégiai Együttműködési Tanács 7. ülésén.
/posztok.hu
Nekünk a nemzeti érdekek az elsők


️ Ennyi.