Miután a Trump-adminisztráció a békére törekszik, a norvégok megállapították, hogy félreérti a háború tétjét. A norvégok szerint az eddig átadott 190 milliárd eurón felül, további “pusztán” 522-838 milliárd euróba kerülne nekünk, európai adófizetőknek, Ukrajna részleges(!) győzelme! Úgy gondolják, hogy ez jó üzlet. Mondjuk nekik, akik nem tagjai az EU-nak, lehet, hogy az.

️ A norvég tanulmány másik “megfejtése”, hogy a nyomás fokozásával lehet a legreálisabban rákényszeríteni Moszkvát a tárgyalásokra. Ezt láthatjuk a “rendkívül sikeres” 19 szankció esetében is: Oroszország halad előre Ukrajna közepe felé, míg az egyetlen, aki térde rogyott: az európai gazdaság!

A 444 arról készített riportot, hogy nem kérdezhetnek Szijjártó Pétertől, aminek az okát Szijjártó Pétertől kérdezték meg. Ha érzitek az ellentmondást, nem nálatok a hiba.

Most volt időm a telefonálások után megnézni a Tisza gazdasági programját.
Két szó: komolyan gondolják.
Senki nem ír ilyen részletes gazdasági programot csak úgy.
A Tisza gazdasági szakemberei teljesen…

Tiszás Attila bármennyi adót fizetne Magyar Péternek. Persze, mondani könnyű.

Terjeszd a valóságot a közösségi médiában!
Klikkelj a Forrást nézem, kedvelem ott linkre, majd kedveld, oszd meg az eredeti posztot!

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média