️ Jöhet kommentbe a tipp: Petyus elég tökös gyerek lesz ahhoz, hogy lemondjon a mentelmi jogáról? #vekkerur
️
Ha a hatvan felettiek szavaznának, mindenhol a Spanyol Szocialista Munkáspárt nyerne a spanyoloknál. Ha a fiatalok szavaznának, akkor meg a Fidesz-szövetséges VOX España! Hajrá Santiago Abascal, taroljon a jobboldal!
/posztok.hu


„Európának nincs terve”: Német tábornok halálos ítéletet hozott az EU ukrajnai stratégiájára




Luxus, százmilliárdok, nyomozás - 1 percben a Matolcsy-ügyről
️