„Iszonyatos csalódás": Zákány Péter tábornok Pálinkás Szilveszterről (VIDEÓ)
Z
ákány Péter dandártábornok tiszta vizet öntött a pohárba Pálinkás Szilveszter Magyar Honvédségre tett kijelentései után.

Nagy port kavart Pálinkás Szilveszter Telexnek adott interjúja, amelyben a Magyar Honvédség toborzó kampányának korábbi arca súlyos állításokat tett a Magyar Honvédség állapotára, a Honvédségben uralkodó viszonyokra nézve. A Mandiner eljött a Honvédelmi Minisztériumba, hogy megkérdezzük Zákány Péter dandártábornokot arról, mi az igazság a Pálinkás által elmondottakból. A tábornok szerint Pálinkás kijelentései „abszolút nem fedik a valóságot” és „egyszerűen elfelejti azokat az adatokat, amik a tényeket mutatják”. Zákány elmondta, hogy „életszerűtlen” az az állítás, hogy Orbán Gáspár százados találta ki a csádi projektet, egyszerűen „blődség".

👉👉👉Az Északi Áramlat elleni szabotázsakció tervezésekor az akkori ukrán főparancsnok, Valerij Zaluzsnij ki akarta terjeszteni az akciót a Török Áramlatra is.

👉👉👉A Spiegel 2024-ben részletes…

A tiszaszekta fel sem fogja a jelen helyzet komolyságát. Ha sikerült volna a szabotázs munkahelyek százezrei kerültek veszélybe

Szomorú, hogy itt tartunk és ilyen komoly ellenségeink vannak. Csak a jelenlegi kormány képes megvédeni benünnket✌️

Állítsd be, hogy kiket követsz (országos politika, közélet, helyi erők és média)! Beállítom

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média