☝️
Kedd estére teljesen megzavarodott a Meta biztonsági rendszere: felhasználók tömegeinek függesztették fel a Facebook-fiókját minden látható indok nélkül.
A beszámolók szerint a felhasználók egyszer csak értesítést kaptak arról, hogy megsértették a felhasználási feltételeket, ezért fiókjukat azonnali hatállyal felfüggesztették.
Az értesítéseket rendre egy e-mail is kísérte, amely szerint 180 nap áll rendelkezésükre a döntés megtámadására – ennek hiányában a fiókot végleg törlik.
A fellebbezést követően a Facebook videós szelfis azonosítást kért, majd jelezte, hogy a felülvizsgálat több mint egy napot is igénybe vehet.
A rendszer többeknél kiberbiztonsági okokra hivatkozott. A letiltott felhasználók túlnyomó része arról számolt be, hogy csak teljesen ártalmatlan linkeket küldtek Messengeren keresztül.
Úgy tűnik, a rendszer ezeket is kockázatosnak ítélte, és automatikusan fiókfüggesztést rendelt el.
A felfüggesztés a privát fiókok mellett az üzleti felhasználókat is érinti, így sok online marketinges és közösségimédia-menedzser egyszerűen nem tud dolgozni.
Link kommentben.
☝️
A kormány és az MKIK 11 pontról döntött, a megállapodás hatására összesen 80-90 milliárd forint marad a hazai vállalkozásoknál.
Az alanyi áfamentesség lépcsőzetes emelése, 2026-ban 20 millió, 2027-ben…
👏👏
Nevess, Magyar elvtárs! 

A magyarok elismerik a kormány cselekvőképességét. Pont.
Zelenszkij egyre több haverja érintett az ukrán háborús maffia ügyében. Szerintetek Zelenszkij keze tiszta??
Küldetésben a világban
A november 21-én megrendezett ""Mit jelent embernek lenni?"" konferencia záró beszélgetésében arra keressük majd a választ, hogy milyen szerepet tölthetnek be ma a keresztények,…
️
Ők a felelősök!