Hihetetlen: órák alatt 15 választókerület jelöltjét sikerült feltöltenie a Tiszának! Biztos nagyon jól vezetnék az országot 


Orbán Viktor miniszterelnök bejelentette, hogy Magyarország az Európai Unió Bíróságához fordul az EU orosz gázimport tilalmának ügyében, amelyet szerinte jogellenesen, a nemzeti kormányok véleményét figyelmen kívül hagyva hozott meg Brüsszel – írja a Brussels Signal.
Orbán hangsúlyozta: a szankciókhoz egyhangúság kellene, míg kereskedelempolitikai döntéshez elég a többség.
Kiemelte továbbá, hogy Donald Trump amerikai elnökkel kötött személyes megállapodása alapján Magyarország mentességet kapott az USA orosz olajszankciói alól – Orbán szerint ez addig érvényes, amíg Trump hivatalban van és Magyarországon „nemzeti kormány” működik. Az EU-tagállamok közül csak Magyarország és Szlovákia ellenezte az orosz gázimport 2027-ig történő megszüntetését.
Link kommentben.
/posztok.hu

️BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT, BUDAPEST

Egy Győr felé közlekedő vonaton utazott egy idős férfi a napokban, mikor a célállomás előtt mindössze néhány perccel, jegykezelés közben jelezte, hogy rosszul van, majd…


️