Jól mondja Kohán Mátyás kolléga: sokkal inkább szolgálja az önállóságot, autonómiát és pénzügyi stabilitást a saját ingatlan, mint a bérlakás. Utóbbi csak önti az ember a pénzt, és sosem lesz övé. Előbbibe is önti a pénzt, de az az övé lesz. És ha már eddig is a tulajdonosok nemzete voltunk, ne akarjunk bérlakásnemzet lenni! Átmeneti megoldásnak jó az albérlet, végsőnek nem! És a saját ingatlan egyáltalán nem a gazdagok huncutsága, s ne is legyen az! A baloldal függőségbe taszítana, a jobboldal segít saját lábra állni, "felszabadulni"! Link az első kommentben.
/posztok.hu




nagyszerű nap volt, ma Billegő Bill kalózkapitánnyal
️
egész nap kalózkodtunk 

