Orbán Viktor a katari gazdasági fórumon: Az én iránytűm mindig a magyar nemzeti érdekek felé mutat.
Magyarország felkészült egy esetleges újabb egészségügyi válságra és van egy alapelvünk:
Úgy gondoljuk, hogy a politikának és az ideológiának semmi köze az emberi életek mentéséhez. Ha a geopolitikát összetévesztik az egészségügyi kérdésekkel, az sok ember életébe fog kerülni, és ezt senki nem akarja.
/posztok.hu
️ Hvg újságírója a Barátság kőolajvezetékről: “Ha ukrán lennék, már aláaknáztam volna azt a nyomorult csövet.” 



️ Az igazságügyi kormányzat folyamatosan figyelemmel kíséri a jogalkalmazásban felmerülő problémákat és a hivatásrendek jelzéseit. 
Schauer Kornél világbajnok lett a dél-afrikai Fekvenyomó Világbajnokságon M1 120 kg-os kategóriában! A győzelemmel Kornél megszerezte a 3. világbajnoki címét!
Gratulálok a fantasztikus teljesítményhez…
Egyedülálló beruházás a magyar kulturális szcénában!
️
Kiserőmű épült az Opera Eiffel Műhelyházának tetején, ami a komplexumnak havonta 1️⃣0️⃣ millió forintot termel meg!
A mostani helyzetben nem…