Nem ellenség vagy eretnek, aki szerint valami jobban is működhet az Európai Unióban. 

Jordánia nagyon komoly regionális stabilizációs szereppel bír, amely törekvést mi mindig is támogattunk. Most is ezért vagyunk itt, hiszen a térség békéje kulcsfontosságú Európa számára.
/posztok.hu

Szerinted lehet úgy szankcionálni valakit, hogy közben magunkon súlyosabb sebet ejtünk és ezért nagyobb árat fizetünk?
️ Itt az ideje elmondani, hogy mit gondolunk azokról a téves intézkedésekről,…
Méltatlan, sértő, ráadásul rombolja és aláássa az európai együttműködést is az a gyakorlat, amit az Európai Parlament Magyarországgal és Lengyelországgal szemben, és most már esetenként más közép- és…
"Nem múlnak ők el, kik szívünkben élnek, hiába szállnak árnyak, álmok, évek."

