️Bács-kiskun megyei képviselők az Országgyűlés mai ülésén.
Közös üzenet 

️Bács-kiskun megyei képviselők az Országgyűlés mai ülésén.
Karácsony Gergelyék nemrég a fővárosi költségvetésről nyitottak plakátkiállítást. Lenne pár javaslatunk arra, minek is kellene szerepelnie ezeken a plakátokon.
🙏 Megtiszteltetés számomra, hogy az Országgyűlés egyhangúlag az Interparlamentáris Unió magyar csoportjának alelnökévé választott.
Az Interparlamentáris Unió a…
“A biztonság árfolyama folyamatosan emelkedik, a rend és a biztonság Magyarország legkeményebb valutája.”
Menekültek megsegítése: IGEN 
Illegális migráció: NEM 
Magyarország elkötelezett az ukrajnai…
A Magyarországon jól működő óvodai, illetve bővülő bölcsődei ellátásról képviselőtársaimnak is beszámolok. Arra is kitérek, hogy a családokban inkább a nők vállalják a gyermekek, valamint az idős és…
Megnéztük a gödi Huzella Kertet, ahol Magyarország legnagyobb botanikuskert-beruházását fogjuk megvalósítani.
Ebben a forróságban a fák hűsítő árnyékában nagyon jól esik a séta.
Az Országgyűlés ma Windisch Lászlót választotta meg az Állami Számvevőszék elnökének.
Felelősségteljes megbízatásának ellátásához sok sikert és erőt kívánok!
A nagy melegben sem állt meg a munka - a területfejlesztési kormánybiztosokkal tartottunk megbeszélést a Parlamentben az előttünk álló feladatokról. 
Dömötör Csaba kérdése a baloldalhoz:
Hol van a korábban félmeztelenül követelt légkondi?
A vajdasági magyar közösséggel mindig számíthatunk egymásra és mindig találunk alkalmat az egyeztetésre. Így van ez ma is 