Reszkethet az a multi, amely a magyar emberekre hárítaná át az extraprofit-különadóját
️
Ma a MOL székházában egyeztettünk hazánk energiabiztonságáról, mivel a nyugat-európai földgázszállító rendszerrel kapcsolatos technikai problémák hetek óta állítják kihívás elé az európai országokat.
A jó hír, hogy mi rendben vagyunk és az ellátásbiztonságunk a jövőben is garantált.
Az Ausztrián keresztül Magyarországra eljuttatni nem tudott orosz gázmennyiséget a déli szállítási útvonalra tereljük át, és emellett rendben zajlik a földgáztárolóink feltöltése.
Fogyasztásarányosan nézve a töltöttségi szinteket, az Európai Unióban átlagosan az éves fogyasztás 15 százalékáig vannak feltöltve a tárolók, míg Magyarországon ez az arány 23 százalékos.
/posztok.hu
- amelyhez kis informális támogatást is kaptunk régi kedves…






🪧
