Még két óráig nyitott a kérdés: háborúba sodródunk vagy békében élünk?
Görgess tovább!
12 év építkezés után van mit megvédenünk! Ezeket az eredményeket azonban a háborús baloldal mind feláldozná egy kis brüsszeli figyelemért. Ne engedjük nekik! Csak a Fidesz!