A válságok évtizedét hagyjuk magunk mögött, egy olyan időszakot, ahol a baloldal ígérete a segélyek, a miénk pedig a munkahelyek voltak.

Mi azt ígértük, hogy 10 év alatt 1 millió új munkahelyet teremtünk és a koronavírus által elpusztított állások mindegyikét pótoljuk a magyar emberek számára.

Az ígéretek nem csak teljesültek, de a magyarok munkaszeretetének és az olyan vállalatoknak hála mint az FF Fémfeldolgozó, mára elértük, hogy a 2010-ben mért 12 százalék feletti munkanélküliség mára 5 százalékra csökkent Jász-Nagykun-Szolnok megyében.

Ezt a munkát kell folytatnunk április 3-án, erre kérünk felhatalmazást holnapután!

A baloldal 381 helyen zárt be iskolát és 283 helyen óvodát.👦👧 A mi kormányzásunk ideje alatt 1657 új bölcsőde jött létre. 👶 Most Kismaroson avattuk fel a 326 millió forintos támogatásból felépült…

Egy ilyen nehéz helyzetben, amikor mögöttünk van egy világjárvány, mellettünk egy háború és előttünk pedig egy egyre súlyosabb helyzetbe kerülő európai gazdaság, a nyugalom, a tapasztalat és a…

Három nap múlva eldőntjük a következő négy év sorsát. Legyünk ott mindannyian! Hajrá Magyarország! Hajrá magyarok!

Terjeszd a valóságot a közösségi médiában!
Klikkelj a Forrást nézem, kedvelem ott linkre, majd kedveld, oszd meg az eredeti posztot!

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média