Bajban vagyunk
Aligha…
400 magyar 12 000 szerb a lelátón
️
400 magyar 12 000 szerb a lelátón
️
Bajban vagyunk
Aligha…


A legjobb helyen, a legjobb termékek – Csabai Ízek Vására. 
Védjük meg a magyar fiatalokat a besorozástól!
Ne engedjük, hogy egy Tisza-kormány brüsszeli útra léptesse hazánkat! Ennek a végén ugyanis az áll: elviszik a gyerekeinket katonának a háborúba.
Csak a…
A vidéki magyarok is csak a Fideszre számíthatnak.
Tippverseny. Ki nyeri az NB1-et?
A brüsszeli elit úgy gondolja, ha ők kitalálnak valamit, akkor mi szolgalelkűen megyünk utánuk. Tévednek! Ezt csak egy bábkormánnyal lehetne megtenni. Olyanokkal, akiket külföldről finanszíroznak, és…
Érkeznek az új tiszás szakértők, akik kivétel nélkül fő célként és valami nóvumként fogalmazzák meg az EU-pénzek hazahozatálát. Ez így magában azonban kevésbé izgalmas kérdés, hiszen természetesen ez…
Gratulálok a Győrnek, de a bajnokság majd májusban ér véget!
Akkor is, azért is, hajrá, Fradi!
A bajnokság májusban ér véget…
Jónak lenni jó!
