Nem kérdés, hogy Románia stratégiai partnerünk az energiabiztonság terén.
November 1-jétől 2,7 milliárd köbméterre növeltük a földgáz összeköttetésünk kapacitását mindkét ország irányába és Bogdan Ivan energiaügyi miniszterrel megállapodtunk, hogy szakmailag és politikailag is együttműködünk a meglévő atomerőműveink működési időtartamának meghosszabbításában.
Az Európai Parlament szerint baj van a magyar jogállamisággal. De az ukrán rendben van. Még több aranybudit! Gyomorforgató… Ilyen Weber és a háborúpártiak. El kell foglalnunk Brüsszelt!
️Az Európai Unió ma a polikrízis állapotában van. Biztonsági, gazdasági, költségvetési, migrációs és intézményi válság egyszerre határozza meg a működését, ezek a válságok pedig egymást erősítik.…
Minden magyar büszke lehetne, ha a béke Budapesten jönne létre és valamiféle közvetítő szerepet ebben Magyarország játszhatna. De ami a legfontosabb nekünk, az nem a főváros, még csak nem is a mi…