Holnap találkozik Donald Trump amerikai elnökkel Orbán Viktor.
A találkozó legfontosabb kérdése a béke lesz.
A hatodik Orbán-Trump találkozó következik és egyértelműen ez lesz a legfontosabb

A veszélyek korában élünk, amelyek feloldásában az amerikai elnöknek és a magyar miniszterelnöknek kulcsszerepe van.
Mi vagyunk az egyetlenek, akik három és fél éve a béke pártján állunk, Donald Trump pedig az egyedüli reményt jelenti a béke visszatérésére Közép-Európában.
Mindemellett Európában jelenleg különösen nagy kihívást jelent az energiaellátás biztosítása, így ebből a szempontból is kulcsfontosságú lesz a holnapi találkozó.
Holnap találkozik Donald Trump amerikai elnökkel Orbán Viktor.
A találkozó legfontosabb kérdése a béke lesz.
Egy magyar napot csinálunk Washingtonban. 

Ennyi.
Sokan vagyunk, és áprilisban együtt még erősebbek leszünk! 
Orbán Viktor elindult Amerikába!
Sok sikert kívánunk neki a tárgyalásokhoz, amelyek komoly sikerekhez vezethetnek, a magyar emberek érdekében.
Már félmillió fölött a visszaküldött konzultációs ívek száma!
Töltsd ki, mondj véleményt, küldd vissza!
Nemcsak mondjuk, hanem segítjük is a vidéki településeket és falvainkat.
Hajrá, Bakonyszombathely!
Megújul a bakonyszombathelyi művelődési ház.
Részletek hamarosan
️
️
Irány Washington!
Munkára fel!
Trump elnök újraválasztása óta új perspektívák nyíltak a magyar-amerikai kapcsolatokban. Az idei év első tíz hónapja volt az első szakasz,…
Tudjátok, mi az országgyűlési képviselőség legszebb oldala
Amikor a rábaközi, sokoróaljai emberek ügyes-bajos dolgaiban segíteni tudunk.
Ennek kulcsmomentuma a képviselői fogadóóra, immáron 1️⃣6️⃣ éve…