A mai napon telefonon egyeztettem Gideon Sa'ar izraeli külügyminiszterrel és gratuláltam neki a békemegállapodás első fázisához.
Kifejeztem a reményemet arra nézvést, hogy ez a megállapodás visszahozza a békés, nyugodt, terrorizmustól és rakétatámadásoktól mentes élet lehetőségét a Közel-Kelet összes országa számára.
Biztosítottam Magyarország támogatásáról a béketárgyalások során, illetve reményünket fejeztük ki arra, hogy most már csak egy-két napot kell várni és a túszok, köztük a magyar állampolgár is, két év után visszatérhetnek a családjaikhoz.
Újabb könnyítéseket vezetünk be a fix 3 százalékos lakáshitelek szabályozásában a társadalmi egyeztetések eredménye alapján. Sok tízezer ember számára fontosak ezek a változtatások.
Már javában zajlik a nemzeti konzultációs ívek kézbesítése. A tét óriási! Brüsszel háborús döntéseket hoz, a háború és Ukrajna finanszírozására pedig durva adóemeléseket akar ránk kényszeríteni.…
Tegnap alma mater-emben, a Semmelweis Egyetemen jártam, ahol a hallgatókkal a „Kérdezd a Minisztert” új programsorozatom részeként az őket foglalkoztató kérdésekről beszélgettünk. Nagyon érdekelte…